Česko-Slovenský ples 2021: Exkluzivní prodej vstupenek zahájen

 


Ctěné dámy, vážení pánové, hosté Česko-Slovenského plesu.


V těchto dnech spouštíme online prodej vstupenek na výjimečný 8. ročník Česko-Slovenského plesu, který se pod názvem Ples jako Majáles uskuteční 1. května 2021 v nádherných secesních prostorech pražského Obecního domu.
Česko-Slovenský ples – Ples jako Majáles bude věnován slavnostní připomínce 140. výročí otevření Národního divadla v Praze a také tradičnímu svátku všech zamilovaných, který připadá právě na sobotu 1. května.  Náš Ples jako Majáles se proto ponese v duchu oslavy života, radosti ze společného přátelství, protančených střevíců a romantických polibků pod rozkvetlou třešní.


Program a novinky, které přináší Česko-Slovenský ples 2021


Slavnostním večerem Vás 1. 5. 2021 provede šarmantní moderátorská dvojice Monika Hilmerová a Aleš Háma. V duchu tradičního sloganu „Ve dvou se to lépe tančí“ budou Vám, hostům plesu, zpívat hlavní hvězdy večera – legenda česko-slovenské hudební scény Jiří Korn a spolu s ním také další čtyři hvězdy galavečera – Katarína Knechtová, Beáta Dubasová, Dasha a Jan Smigmator. Těšit se můžete také na folklorní soubor Limbora a na další účinkující. Na hlavním pódiu Vám do tance bude hrát tradiční Rozhlasový Big Band Gustava Broma se sólisty, doplněn o Smyčcovou sekci Symfonického orchestru Českého rozhlasu.
Servírovaná večeře bude podávána ve Smetanově síni, ve všech sálech prvního a v lóžích druhého patra pražského Obecního domu. Pro hosty, kteří si koupí vstupenky na balkon do 2. patra bude v době podávání galavečeře rautový servis zpřístupněn ve foyer balkonu. Během dalšího průběhu večera bude pro všechny hosty občerstvení formou bufetových stolů se studeným a teplým jídlem zpřístupněno v prostorách Jídelen Obecního domu a brzká snídaně v prostorách Vinárny Obecního domu. Informace a fotogalerii  k plesovému menu najdete zde 

Těšíme se, že se s Vámi zanedlouho opět uvidíme již
na 8. ročníku Česko-Slovenského plesu – Plesu jako Majálesu! 

S úctou,

Radovan Čaplovič, jednatel, ředitel Česko-Slovenského plesu
Lumír Mati, jednatel, produkční ředitel Česko-Slovenského plesu

Datum zveřejnění: 20-12-2020

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2021  
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM