Program Česko-Slovenského plesu 2018

Krása, elegance, šarm a gentlemanství – to vše na Vás čeká na události plesové sezóny v nádherných secesních prostorách Obecního domu v Praze 11. února 2023 od 18.00 hod. na Česko-Slovenském plese. Oficiální zahájení plesového galavečera bude v 19.00 hod.

Slavnostním večerem Vás od 19:00 provede šarmantní moderátorská dvojice Michaela Maurerová a Vladimír Kobielsky. V duchu tradičního sloganu „Ve dvou se to lépe tančí“ budou Vám, hostům plesu, zpívat na pódiích Smetanovy síně a Sladkovského sálu hlavní hvězdy večera – kapela Chinaski, legendy česko-slovenské hudební scény Lenka Filipová a Václav Neckář a spolu s nimi také slovenská popová hvězda Zuzana Smatanová a operní pěvec Martin Babjak. Těšit se můžete také na folklorní soubor Limbora, lidovou hudbu a swingovou kapelu Podtatranský expres a Aleše Hámu s kapelou. Na hlavním pódiu Vám do tance bude až do 2:30 hrát tradiční Rozhlasový Big Band Gustava Broma se sólistkami Andreou ZimányovouIvanou Regešovou a Zuzanou Gamboa, doplněn o Smyčcovou sekci Symfonického orchestru Českého rozhlasu.Po ukončení oficiálního programu ve Smetanově síni bude od 2.30 program pokračovat v Grégrově sálu a dalších prostorách Obecního domu oblíbenou česko-slovenskou diskotékou DJ Radka Bobáka společně s lidovou hudbou až do 6-té hodiny ranní.

Hvězdy galavečera a vystupující umělci:

 

Chinaski

Lenka Filipová

Václav Neckář & Bacily

Zuzana Smatanová

Martin Babjak

FS Limbora

Rozhlasový Big Band Gustava Broma se sólistkami:

Andrea Zimányiová / Ivana Regešová / Zuzana Gamboa

Podtatranský expres

Aleš Háma s kapelou

Smyčcová sekce Symfonického orchestru Českého rozhlasu

a další

 

Večerem budou provázet

Michaela Maurerová a Vladimír Kobielsky

 


Fotografie účinkujících v programu 9. ročníku slavnostního večera Česko-Slovenský ples 2023

PROGRAM

 

* Změna programu vyhrazena.

 

A nezapomeňte

 

Ve dvou se to lépe tančí

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2023  
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM