Ceny vstupenek jsou včetně bohatého občerstvení a konzumace nápojů v průběhu celého večera a brzké snídaně. Místa v sálech: Smetanova síň (hlavní sál), Smetanova síň (lóže 2. patro), Cukrárna, Sladkovského sál, Grégrův sál, Riegrův sál a Palackého sál jsou u stolu se servírovanou večeří, 3-chodovým menu v netradičním „duet“ servisu. V době dalšího průběhu večera bude občerstvení řešeno formou bufetových stolů se studeným a teplým občerstvením.

Místa v části Smetanova síň (balkon 2. patro) jsou pouze židle bez stolů, konzumace v plném rozsahu je možná na chodbách před vstupem, případně v jídelnách v 1. patře a jiných gastromístech v rámci prostor plesu.

Požadovaný společenský oděv Česko-Slovenského plesu je:

Pořadatel si vyhrazuje právo neumožnit vstup na akci při nedodržení „dress code“ bez nároku na vrácení vstupného.

DŮLEŽITÉ
Zakoupené vstupenky opravňují ke vstupu na Ples jako Majáles pouze s negativním výsledkem testu na COVID-19 provedený v den konání plesu na odběrných místech pro tento účel speciálně zřízených produkci společnosti ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o.
Potřebné informace k průběhu testování obdrží majitel vstupenky na jím uvedenou emailovou adresu nejpozději 14 dní před konáním akce. Informace budou taky průběžně zveřejňovány na oficiálním plesovém webu www.ceskoslovenskyples.cz

Testování pro hosty galavečera Ples jako Majáles bude bezplatné a na náklady společnosti ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o. V případě pozitivního výsledku testu nebude vstup na akci umožněn a suma za zakoupenou vstupenku bude do 30ti dnů vrácená v plné výši.

Pro objednání vstupenek klikněte na název sálu níže. Cena uvedená vedle sálu je za jedno rezervované sedadlo (vstupenku) vč. 10% DPH.


Vstupenky

Vstupenky – jednotlivé sály, salonky a další místnosti pražského Obecního domu v obrazech

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2021  
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM