Česko-Slovenský ples 2023 – další noviny

Česko-Slovenský ples 2023

Programkulinarieubytování, charita a organizační náležitosti slavnostního večera

 Ctěné dámy, vážení pánové, hosté Česko-Slovenského plesu.

Už o několik dnů se opět setkáme na již 9. ročníku Česko-Slovenského plesu, který se uskuteční 11. února 2023 v nádherných secesních prostorách pražského Obecního domu a spoločně si pod záštitou prezidentů našich zemí a za osobní účasti představitelů vlád a parlamentů obou států připomeneme 30. výročí vzniku obou našich republik.

Přinášíme Vám informace o organizaci, programu, slavnostním menu a cateringových službách, možnostech zvýhodněného ubytování, které jsme pro Vás, naše ctěné hosty,  připravili spolu s partnerskými hotely a také o charitativní podpoře, která je pevnou součásti Česko-Slovenského plesu.

Program, časový harmonogram a organizační náležitosti Česko-Slovenského plesu 2023

Krása, elegance, šarm a gentlemanství – to vše na Vás čeká na události plesové sezóny v nádherných secesních prostorách Obecního domu v Praze 11. února 2023 od 18.00 hod. na Česko-Slovenském plese. Oficiální zahájení plesového galavečera bude v 19.00 hod.

Bližší informace k programu najdete v sekci Program.

Organizační náležitosti ke kulturně společenskému galavečeru Vám přinášíme zde:

 Gastronomie

V ceně vstupenky bude opět zahrnuta neomezená konzumace exkluzivního cateringu a vybraných nápojů. Servírovaná večeře bude podávána ve Smetanově síni, ve Sladkovského sálu a v lóžích druhého patra pražského Obecního domu. Pro hosty, kteří si zakoupili vstupenky na balkon do 2. patra bude v době podávání galavečeře rautový servis zpřístupněn v prostorách Grégrova sálu, kde bude následně v průběhu večera pro všechny hosty připraveno občerstvení formou live stations a bufetových stolů se studeným a teplým jídlem. Kulinarii, servírovanou večeři a cateringové služby nejvyššího standardu pro hosty plesu po celý večer zabezpečuje exkluzivní cateringový partner Česko-Slovenského plesu – společnost Stones Catering.
Kompletní přehled kulinarie, včetně 3-chodového menu šesti lahodných pokrmů v speciálním “duet” servisu, najdete v sekci Kulinarie.

 Ubytování

Pro Vás, ctěné hosty Česko-Slovenského plesu 2023, jsme připravili zvýhodněnou nabídku ubytování v partnerských hotelech Česko-Slovenského plesu. Bližší informace k ubytování najdete v sekci Ubytování.

 Charita

Bližší informace k ubytování najdete v sekci Charita.

 

Těšíme se na Vás na 9. ročníku vyjímečného Česko-Slovenského plesu.

S úctou,

Radovan Čaplovič, jednatel, ředitel Česko-Slovenského plesu
Lumír Mati, jednatel, produkční ředitel Česko-Slovenského plesu 

Datum zveřejnění: 25-1-2023

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2023  
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM