Pro návštěvníky Česko-Slovenského plesu 2020 jsme připravili i možnost ubytování ve vybraných hotelech za speciální cenu. Jedná se o partnerské hotely Česko-Slovenského plesu:

 

K+K Hotel Central 4*  

Tento výjimečný hotel s unikátní kombinací secesní architektury a moderního designu je vzdálen od Obecního domu pouze 200 metrů. Hotel nabízí 127 klimatizovaných pokojů v kategoriích Classic a Executive s veškerým vybavením čtyřhvězdičkové kategorie.

Cena zahrnuje bohatou bufetovou snídani servírovanou v bývalém divadelním sále, internetové připojení a volné chvíle můžete naplnit aktivním odpočinkem v hotelovém fitness koutku a saunou.

V období mezi 6. – 11. 2. 2020 Vám nabízíme ubytování za speciální cenu EUR 95/noc za Classic dvoulůžkový pokoj. Pokoje typu Executive jsou za příplatek EUR 25/noc.

Rezervaci ubytování v Hotelu K+K Hotel Centrál 4* můžete udělat přímo přes speciální link kliknutím ZDE jako promo kód uveďte "CZSK".

Nebo svou rezervaci zašlete na email: reservations.central@kkhotels.com a uveďte kód "CZSK".

K+K Hotel Central

 

K+K Hotel Fenix 4* 

Moderní hotel nacházející se v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí nabízí ubytování v zrekonstuovaných pokojích, vynikající kvalitu služeb, osobní přístup a skvělou dopravní dostupnost.

V ceně ubytování je bohatá bufetová snídaně, připojení k internetu a vstup do sauny a posilovny. Možnost parkování v hotelové garáži za poplatek.

Pro rezervace ubytování v období mezi 6. – 11. 2. 2020 nabízíme cenu EUR 85/noc za Classic dvoulůžkový pokoj. Pokoje typu Executive jsou za příplatek EUR 25/noc.

Rezervaci ubytování v Hotelu K+K Hotel Fenix 4* můžete udělat přímo přes speciální link kliknutím ZDE jako promo kód uveďte "CZSK".

Nebo svou rezervaci zašlete na email: reservations.fenix@kkhotels.com a uveďte kód "CZSK".

K+K Hotel Fenix

 

Hotel Clement Prague 4* se nachází v Klimentské ulici na Praze 1, v klidné lokalitě v historickém centru  jen 8 minut pěšky od Obecního domu. Dále v pěší dostupnosti jsou Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most a také obchodní centra Palladium a Kotva.

Hotel Clement nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.
Hotel Clement podává každé ráno od 6,30 do 10,30 hodin bohatou snídani formou bufetu. 

Hotel Clement nabízí i parkování v hotelové garáži (rezervace je nutná, počet parkovacích míst omezen – příplatek 27 €/noc). 

Další služby hotelu – transfer hotelovou limuzínou z/na letiště (rezervace nutná – cena 30 €/1 cesta), praní a žehlení prádla, služby concierge.

Pro účastníky plesu Hotel Clement 4* nabízí ubytování již od čtvrtka 6.2. 2020 do pondělí 10.2. 2020 za zvýhodněnou cenu:  

• dvoulůžkový pokoj Comfort kategorie s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem za 90 €/noc včetně snídaně, DPH.

• dvoulůžkový pokoj Superior kategorie s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem za 120 €/noc včetně snídaně, DPH.

• dvoulůžkový pokoj Superior s panoramatickým oknem, Superior s balkonem nebo Superior Suite s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem za 130 €/noc  včetně snídaně DPH.

Rezervaci ubytování v Hotelu Clement Prague 4* můžete udělat přímo kliknutím přes speciální link ZDE.
nebo na webových stránkách hotelu  www.hotelclement.cz a jako promo kód uveďte "CZSK".

Hotel Clement

V případě potřeby dalších informací ohledně ubytování nám napište na e-mail: vstupenky@ceskoslovenskyples.cz a my vám rádi vaše dotazy zodpovíme.

 

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2021  
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM